transport

Transport krajowy
i międzynarodowy

Transport krajowy i międzynarodowy

Eurokop oferuje transport krajowy i międzynarodowy – zarówno wewnątrzwspólnotowy jak również do krajów azjatyckich. 

Wiele lat doświadczenia w zakresie transportu pozwoliło nam zdobyć konieczne doświadczenie oraz wiedzę by usługi transportu krajowego i międzynarodowego móc świadczyć na najwyższym, światowym poziomie.

Doskonale poruszamy się zarówno po drogach europejskich jak i krajów azjatyckich, jednocześnie orientując się w obowiązujących przepisach zarówno w kwestii eksportu jak i importu towarów z różnych, nawet odległych miejsc na mapie. 

Dysponujemy flotą własnych ciągników siodłowych wraz z naczepami typu STANDARD  o ładowności 24 500 kg i wymiarach 13,6m x 2,5 m x 2,80 (długość, szerokość, wysokość).

W ramach naszych usług oferujemy także przewozy materiałów niebezpiecznych w oparciu o przepisy ADR.

Posiadając specjalistę zezwolenia realizujemy także przewozy materiałów związanych z gospodarką odpadową.

Wszystkie nasze pojazdy są monitorowane w nowoczesnym systemie GPS, dzięki któremu jesteśmy w stanie dokładnie zlokalizować pojazd niezależnie od pory dnia czy nocy. Cała nasza flota samochodowa i naczepowa jest regularnie serwisowana i poddawana cyklicznym kontrolom.

Dysponujemy także kadrą doświadczonych, wyszkolonych kierowców, których cechuje bezkolizyjna jazda oraz terminowość.

Dewizą świadczenia usług w zakresie transportu międzynarodowego i krajowego jest dla nas punktualne realizowanie usług załadunku u klienta i dostaw oraz wyładunku o ustalonym czasie u odbiorcy. 

Logo CSPDIS

Jesteśmy członkiem Centralnego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych i Spedytorów.