WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Specjalizujemy się w profesjonalnych wyburzeniach i rozbiórkach obiektów budowlanych każdego rodzaju.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, która obejmuje cały szereg czynności od wstępnej analizy, pomiarów i badań w miejscu wykonywanych robót po uprzątnięcie i przygotowanie terenu pod nową inwestycję budowlaną.

Z dumą możemy powiedzieć, że w swoim dorobku mamy również wiele trudnych i wymagających projektów, które z sukcesem doprowadziliśmy do końca.

Wśród przykładowych typów obiektów, które znalazły się w naszym portfolio, możemy wymienić:

  • obiekty mieszkalne jedno i wielorodzinne,
  • obiekty gospodarcze, ogrodzenia,
  • obiekty przemysłowe, np. fabryki, hale magazynowe i produkcyjne,
  • elementy infrastruktury, np. mosty, estakady, kominy.
Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków posadowionych jako obiekty wolnostojące, jak również w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Indywidualnie do potrzeb planowanych robót dobieramy odpowiedni sprzęt oraz metody pracy, zawsze mając na względzie przyświecający nam cel nadrzędny: bezwzględne bezpieczeństwo ludzi i mienia. Rozumiemy, jak odpowiedzialne zadanie spoczywa w naszych rękach, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą powagą.
Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o szczegółach Państwa zlecenia. Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, które zdobywaliśmy przez wiele lat aktywnej działalności na rynku. Decydując się na współpracę z nami, wybieracie Państwo firmę kompetentną i rzetelną zarazem, którą bez wahania można polecić innym inwestorom.

POTRZEBUJESZ WYBURZYĆ OBIEKT?

 

Skontaktuj się i sprwadź co możemy ci zaoferować.

Pracujemy terminowo, fachowo i w pełni profesjonalnie!